Zobacz oferty pracy

Kontakt

Kontakt

Wkrótce więcej informacji

Kierownik projektu

Firma Action Games Lab z biurem w Zamieniu k/Warszawy poszukuje pracowników na stanowisko Kierownik Projektu

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu projektowego tworzącego gry i programy na urządzenia mobilne
  • nadzór nad realizacją zadań zespołów produkcyjnych
  • kontrola wykorzystania zasobów produkcyjnych, w szczególności ludzkich
  • dbałość o sprawny przepływ informacji wewnątrz zespołów oraz pomiędzy poszczególnymi zespołami a szefem produkcji
  • udział w planowaniu i zarządzaniu produkcją
  • wsparcie zarządzania produkcją
  • zapewnienie osiągnięcia założonych celów projektu
  • zarządzanie czasem, kosztami, jakością i zakresem projektu
  • zapewnianie prawidłowej komunikacji między osobami związanymi z projektem
  • prowadzenie, w tym bieżąca aktualizacja, dokumentacji projektowej
  • współpraca z projektantami na etapie produkcji w celu oszacowania kosztów oraz ram czasowych projektów
  • współpraca z zespołem testerów, programistów na etapie testowania, certyfikacji oraz dostarczenia produktów do klientów
  • tworzenie szczegółowych raportów z postępu prac, szacowanie i zarządzanie ryzkami projektowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub kierunkowe
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • zaangażowanie, umiejętność podejmowania ważnych decyzji i pracy pod presją
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi
- min. podstawowa znajomość technicznego języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania procesem produkcyjnym
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami zgodnie z uznanymi metodykami / praktykami (w szczególności: Scrum)
  • posiadanie umiejętności analitycznych - łatwość identyfikacji i definiowania wymagań biznesowych oraz odnajdywania zależności między nimi
  • znajomość systemu JIRA
  • umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • współpracę przy niebanalnych projektach
  • pracę w biurze firmy (Zamienie k/Warszawy)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio na adres praca@actiongameslab.com. Wiadomość proszę zatytułować według schematu [PROJ-MANAGER] Imię Nazwisko.

Action Games Lab S.A. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Dołącz do nas!