Zobacz oferty pracy

Kontakt

Kontakt

Wkrótce więcej informacji

Kierownik zespołu programistów

Firma Action Games Lab z biurem w Zamieniu k/Warszawy poszukuje pracowników na stanowisko Kierownik zespołu programistów

Główne zadania:

  • planowanie i zarządzanie pracą zespołu programistów
  • współpraca z innymi zespołami przy planowaniu prac nad projektem
  • podejmowanie decyzji odnośnie architektury projektu i zastosowania rozwiązań technologicznych

Wymagania:

  • znajomość środowiska Unity
  • znajomości programowania obiektowego w języku C#, Java
  • znajomość języka XML oraz formatu JSON
  • (co najmniej) podstawowej znajomości JavaScript
  • znajomość zagadnień budowy silników gier, programowania grafiki i rozgrywki
  • znajomość procesu tworzenia gier oraz obowiązków i potrzeb poszczególnych działów
  • umiejętność komunikacji i organizacji pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku kierownika zespołu programistów
  • doświadczenie przy produkcji i wydawaniu gier na konsole
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • znajomość zagadnień z zakresu programowania gier sieciowych
  • doświadczenie przy tworzeniu gier mobilnych na iOS / Android
  • doświadczenie programistyczne w Objective-C
  • doświadczenie w pracy z MongoDB
  • doświadczenie w integracji produktów z zewnętrznymi serwisami partnerskimi (facebook, google, amazon itp.)
  • umiejętność szybkiego prototypowania powstających idei
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • współpracę przy niebanalnych projektach
  • pracę w biurze firmy (Zamienie k/Warszawy)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio na adres praca@actiongameslab.com. Wiadomość proszę zatytułować według schematu [KIER-PROGR] Imię Nazwisko.

Action Games Lab S.A. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Dołącz do nas!